Prawo cywilne i handlowe w działaniach administracji — Lublin, 14.06.2018

Opublikowano: June 19, 2018 Autor: Sylwia G

IIP fdn. z siedzibą w Katowicach był jednym z patronów honorowych ogólnopolskiej konferencji pt. „Prawo cywilne i handlowe w działaniach administracji. Tradycja i nowoczesność w instytucjach prawnych”, organizowanej przez Lubelskie Towarzystwo Naukowe, która odbyła się w miniony czwartek w Lublinie.
Tematyka konferencji skupiała się wokół pięciu paneli dotyczących prawa cywilnego, prawa handlowego i prawa autorskiego w działaniach administracji.
W ramach panelu poświęconego prawu autorskiemu w działaniach administracji Pani Prezes Fundacji dr hab. Marlena Jankowska-Augustyn wraz z dr Michałem Barańskim przygotowała prezentację pt. “Utwór pracowniczy powstały z wykorzystaniem AI (Artificial Intelligence) a działania administracji”, które spotkało się z dużym zainteresowaniem publiczności.
Miłym zaskoczeniem dla uczestników była możliwość wsłuchania się w arie operetkowe odśpiewane przez sopranistkę Dorotę Laskowiecką przy akompaniamencie fortepianu. Był to niezwykle uroczy upominek od Organizatorów Konferencji.

IIP pragnie złożyć serdeczne podziękowania Organizatorom, a w szczególności dr hab. Grzegorzowi Koziełowi, za zaproszenie, gościnność oraz inspirujące dyskusje.

 

 

  

 


© Instytut Własności Intelektualnej w Katowicach 2016, design by Sylwia Gamoń