Prywatność a nowe technologie. Internet ludzi – UŚ Katowice, 15.05.2018

Opublikowano: May 30, 2018 Autor: Sylwia G

W dniu 15 maja 2018 r. na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach odbyło się kolejne spotkanie w ramach ?Szkoły Bankowości i Finansów?. Tematem wydarzenia było: ?Prawo do prywatności w gospodarce globalnej?.

W spotkaniu udział brali:

• UO dr hab. Dariusz Szostek z Uniwersytetu Opolskiego
  • dr Marlena Jankowska-Augustyn z Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach
  • UŚ dr hab. Piotr Pinior z Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach

Wydarzenie transmitowano do dziewięciu uczelni w całym kraju oraz na stronie Wykładni.

Uczestnicy wszystkich cykli spotkań są uprawnieni do uzyskania zaświadczenia uczestnictwa w projekcie ?Szkoła Bankowości i Finansów? nawet wówczas, gdy nie uczestniczyli we wszystkich odsłonach projektu na żywo lub online. Warunkiem będzie zaliczenie testu, który zostanie udostępniony na stronie MWN Wykładnia, www.wykladnia.pl Wydawnictwo zaoferuje dla zarejestrowanych uczestników multibooki z pełnym zapisem wszystkich części programu, które będą stanowiły pomoc dydaktyczną przed przystąpieniem do rozwiązania testu.

Kolejne spotkania z cyklu ?Szkoły Bankowości i Finansów?:

• Uniwersytet Szczeciński ? 16 października 2018 roku. Temat: ?Czy możliwy jest świat bez pieniędzy?
  • Uniwersytet Rzeszowski ? 20 listopada 2018 roku. Temat: ?Start-up?y i przedsiębiorczość?
  • Uniwersytet Zielonogórski ? 4 grudnia 2018 roku. Temat: ?Kredyt i co dalej?

Załączamy link do wykładu na temat prywatności jak też prezentację ppt.

Streaming:

Materiał ppt: