Prawo cywilne i handlowe w działaniach administracji — Lublin, 14.06.2018

Opublikowano: June 19, 2018 Autor: Sylwia G

IIP fdn. z siedzibą w Katowicach był jednym z patronów honorowych ogólnopolskiej konferencji pt. ?Prawo cywilne i handlowe w działaniach administracji. Tradycja i nowoczesność w instytucjach prawnych?, organizowanej przez Lubelskie Towarzystwo Naukowe, która odbyła się w miniony czwartek w Lublinie.
Tematyka konferencji skupiała się wokół pięciu paneli dotyczących prawa cywilnego, prawa handlowego i prawa autorskiego w działaniach administracji.
W ramach panelu poświęconego prawu autorskiemu w działaniach administracji Pani Prezes Fundacji dr hab. Marlena Jankowska-Augustyn wraz z dr Michałem Barańskim przygotowała prezentację pt. “Utwór pracowniczy powstały z wykorzystaniem AI (Artificial Intelligence) a działania administracji”, które spotkało się z dużym zainteresowaniem publiczności.
Miłym zaskoczeniem dla uczestników była możliwość wsłuchania się w arie operetkowe odśpiewane przez sopranistkę Dorotę Laskowiecką przy akompaniamencie fortepianu. Był to niezwykle uroczy upominek od Organizatorów Konferencji.

IIP pragnie złożyć serdeczne podziękowania Organizatorom, a w szczególności dr hab. Grzegorzowi Koziełowi, za zaproszenie, gościnność oraz inspirujące dyskusje.

 

 

  

 

Mobic Online
Buy Rizatriptan
Buy Topiramate Online
Buy Coversyl without Prescription

Bimatoprost Online
Buy Zanaflex
Buy Benicar Online
Buy Plavix without Prescription


© Instytut Własności Intelektualnej w Katowicach 2016, design by Sylwia Gamoń