Biznes w dobrym stylu: trzecie spotkanie Klubu Lokalnego ASBiRO

Opublikowano: June 4, 2019 Autor: Sylwia G

W środę 8 maja na Wydziale Prawa Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach odbyło się trzecie spotkanie lokalnego klubu przedsiębiorczości Asbiro w Katowicach.
Gośćmi specjalnymi wydarzenia byli Agata Hagno, która opowiedziała o budowaniu zespołu i kompetencjach menagera oraz Tomasz Stawiasz, który podzielił się z nami swoimi doświadczeniami i sposobami zarabiania w branży nieruchomości.
Podczas spotkania zostały złożone podziękowania przybyłym na wydarzenie za obecność, gościom specjalnym za wykład, a Uniwersytetowi Śląskiemu wraz reprezentującą go dr hab. Marleną Jankowską-Augustyn za możliwość odbycia się wydarzenia w gmachu Uniwersytetu.

Cafergot Online Buy Zaditor Buy Bimatoprost Online Buy Zanaflex without Prescription

Mobic Online Buy Topamax Buy Coversyl Online Buy Toprol XL without Prescription